wybierz język:
pl en de ru gr sk nl fr uk hu hr es ua it ro zh ar bg da cs lv ja
 
 
 Strona główna   Obiekty   Opinie   Przewodniki   Foto galerie   Kalendarz   Dyskusje   Wiadomości   
                 
Opinie
Opinia nt. INDEX sc
plDawid, dnia 2019-12-15 21:23:11, napisał(a) :

Witam. Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Pragi na jarmark bożonarodzeniowy. Niestety, organizacja stała na bardzo niskim poziomie. Planowany wyjazd z Katowic o godzinie 3:00, wyjechaliśmy ok godziny 4:30 przez opóźnienie innego autobusu z Krakowa, z którego parę osób miało się do Nas przesiąść. Wiadomo taka sytuacja może się zdarzyć, ale to co działo się dalej to była kompletna porażka. Po ok 40minutach jazdy dojechaliśmy do Rybnika gdzie już czekało parę osób aby się dosiąść, niestety pani przewodnik wymyśliła sobie krótki postój który przedłużył się do ok 40min ponieważ nagle wszystkim zachciało się iść do toalety i zebranie wszystkich to autokaru trochę zeszło. Podczas postoju autokar był cały czas otwarty, a było to ok godziny 4 więc wszyscy ludzie siedzący w autobusie musieli marznąć. Po wyjeździe z Rybnika wszyscy już myśleli że wszystko pójdzie zgodnie z planem i w miarę szybko uda nam się dostać do Pragi - niestety tuż przed granicą kolejny postój-stacja w Gorzyczkach na zakup winiet ( nie wiem dlaczego nie zakupili ich w Katowicach ). Podczas postoju przewodniczka oznajmiła nam o kolejnych problemach - pani że stacji zamknęła okienko przed kierowcami do godziny 6:15, więc że stacji wyjechaliśmy dopiero o godzinie 6:30. Granice przekroczyliśmy ok godziny 7:00. Czyli po 4,5h od godziny zbiórki ( z Katowic do granicy Czeskiej jest ok 80km). Reszta podróży odbyła się bez problemów. W Pradze byliśmy ok godziny 12. Oprowadzanie przez miasto przez panią przewodnik niezbyt nam się podobało więc szybko odłączyliśmy się od grupy i poszliśmy zwiedzać na własną rękę. Praga warta odwiedzenia , bardzo ładne miasto, mnóstwo miejsc do zwiedzania. Zbiórkę na autokar mieliśmy o godzinie 21 pod hotelem przy rynku , i poraz kolejny informacja od pani przewodnik o "małym opóźnieniu" ponieważ kierowcy muszą mieć minimum 9h przerwy ( kierowców było dwóch ). Kolejna godzinę staliśmy na dworze , gdzie strasznie wiało i przelotnie kropiło deszczem . Wyjechaliśmy o godzinie 22, zdenerwowani i zmarznieci. W Katowicach byliśmy przed godziną 4, strasznie zmęczeni, ponieważ siedzenia w autokarze również były niewygodne i bardzo ciężko było ja nich usnąć. Mnóstwo ludzi było niezadowolonych z organizacji wycieczki. Napewno nigdy więcej nie skorzystamy z usług biura podróży index.
Ogólnie: 2 Usługi: 2 Okolica: 4

Opinia nt. TRAVELBOOK
plMichał Z., dnia 2019-12-14 18:39:19, napisał(a) :

Kupiłem sam wyjazd z Krakowa do Livigno. Z Krakowa jechaliśmy przez Wrocław, 8 godzin opóźnienia, czekanie na osoby bo nie był zorganizowany przerzut. Z Livigno wogóle o mnie zapomnieli !!! Kierowcy opowiadają, że: - w piątek normalnie idą do pracy (innej niż w Travel) - ok 16:00 siadają za kierownicę - dostarczają ludzi ok 14 do Livigno - jedzą + spią ok 2 godzin - od 17 zbierają ludzi - wracają do Polski kolejne 18 godzin. No turbo bezpieczne ;(
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 1

Opinia nt. Ocean Club
plDawid Cegielski, dnia 2019-12-01 09:08:15, napisał(a) :

Gdzie jest strasza Pani z szatni !!??? Teraz obsługa tragiczna. Ona tworzyła cały klimat ! :/
Ogólnie: 2 Usługi: 2 Okolica: 3

Opinia nt. PLANIK TRAVEL
plUrszula kaczmarek, dnia 2019-11-28 21:35:22, napisał(a) :

Drodzy Państwo nie polecam tego biura turystycznego,wręcz ostrzegam przed zakupem i wpłacaniem zaliczki na wycieczkę.Wpłaciłam w lipcu 2019r.zaliczkę na wycieczkę do Hiszpanii która miała odbyć się w dniach 12.09-24.09.19r,niestety wycieczka nie odbyła się a ja do dnia dzisiejszego tzn.28.11.19r. nie mogę odzyskać wpłaconej zaliczki,mimo,ze w mojej sprawie interweniował Rzecznik Praw Konsumenta i Urząd Marszałkowski.Uważajcie na to biuro!!!!!
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --

Opinia nt. Ocean Club
plIwona, dnia 2019-11-17 05:25:47, napisał(a) :

Zamówiona loża w urodziny,zamówiony do stolika alkohol.Poszlismy się bawić na parkiet nagle wszystko ze stolika zniknęło po interwencji jednej z barmanek powiedziała nam że to nie możliwe żeby ktoś z obsługi posprzątał stolik była bardzo nie przyjemna club polecam ale szefostwo powinno bardziej dobierać pracowników starszych,mandzejszychya nie małolatem które myślą że im wszystko wolno nią pewno już tam się nie pojawimy i odradzam wszystkim którzy zamawiają stolik i alkohol.Tak tej sprawy nie zostawimy barmanka stwierdziła że szefostwo nie chce z nam rozmawiać.
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 4

Opinia nt. Agora Biuro Turystyczne
plMaria,Trzeciakowska, dnia 2019-10-31 23:03:48, napisał(a) :

Biuro Turystyczne Agora Wrocław jest najlepsze! Bardzo dziękujemy za super wakacje.Od 20 lat korzystamy z usług biura , wiedza i doświadczenie Pani Ani nigdy nas nie zawiodło.Uczciwość i jeszcze raz uczciwość.Polecamy znajomym ! Dopoki mozemy jezdzic to bedziemy korzystac tylko z tego biura!
Ogólnie: 5 Usługi: 5 Okolica: 5

Opinia nt. Legenda o Sosnowcu
plMałgorzata Sawa, dnia 2019-10-24 10:36:13, napisał(a) :

Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami , atmosfera jest przyjemna,jedzenie smaczne.Nikt nikogo nie wyganiał. Mieliśmy dodatkowo udostępnioną salę do tańczenia,muzyka z komputera. Na pewno jest to lokal gdzie można urządzać super przyjęcia wszystko zależy kogo zapraszamy.
Ogólnie: 4 Usługi: 5 Okolica: 4

Opinia nt. TRAVELBOOK
plMaria Sikora, dnia 2019-10-22 11:57:48, napisał(a) :

Zdecydowanie nie polecam, biuro robi dosłownie co chce, rezerwuje pobyty a później umieszcza klientów w miejscach które dla nich są dogodne. Były ze mną osoby, które rezerwowały w czerwcu a pod koniec sierpnia znalazły się w innym obiekcie. Nie pomagają sprzeciwy. W czasie mojego pobytu były ze mną jeszcze 3 osoby w takiej samej sytuacji. Kolejne przyjechały w dniu mojego wyjazdu. Zwodzą klientów rekompensatą w postaci basenów za które w rezultacie trzeba samemu zapłacić. Żenujące. Nas umieszczono zamiast w sanatorium to w hotelu ze SPA. Mydlono nam oczy, że są lepsze warunki, jedzenie a zabiegi takie same. Hotel Alkor znajduje się przy ruchliwej obwodnicy, daleko od parku, bez żadnego zaplecza do odpoczynku, dopiero po naszych interwencjach zmieniono na stronie, dodając informację, gdzie się znajduje. Całkowicie zignorowane nasze sprzeciwy. Beznadzieja, lepiej samemu wyjechać bez takich pośredników. Można zarezerwować samemu sanatorium poprzez stronę, dojazd też nie stanowi problemu byle do Lwowa a później jeżdżą autobusy do Truskawca. Na miejscu sanatoryjny lekarz przepisuje zabiegi i jest ich zazwyczaj więcej niż poprzez biuro. Za dodatkowe trzeba zapłacić ale i tak dużo taniej niż w Polsce. Truskawiec polecam, nie polecam natomiast korzystania z biura Travelbook. Wszystko organizowane na ostatnią chwilę. Tylko niepotrzebne nerwy i zmarnowany urlop.
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 1

Opinia nt. Dariusz Cieśla
plMarek Kowalski, dnia 2019-10-19 22:41:23, napisał(a) :

Właściciel biura travelbook.pl tak jak wielu innych również mnie oszukał. Musiałem dwukrotnie zapłacić za powrót z wycieczki. Schemat oszustwa polega na zarezerwowaniu przez travelbook.pl biletu autobusowego z błędną datą. W efekcie płaciłem dwa razy, aby wrócić do domu
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 1

Opinia nt. TRAVELBOOK
plMarek Kowalski, dnia 2019-10-19 21:23:54, napisał(a) :

Uwaga oszust !!! Biuro travelbook.pl oszukuje !!! Mimo posiadania umowy na transport i opłacenia tegoż, zostaliśmy oszukani. Koszt wycieczki zawierał opłatę za transport. Mimo to musieliśmy zapłacić za autobus drugi raz. Rzekoma rezerwacja biura celowo dokonana na błędną późniejszą datę. W efekcie zapłacić musieliśmy ponownie. Biuro nie zwraca opłaty i milczy. Schemat oszustwa znany wielu poszkodowanym przez travelbook.pl. Poczytajcie opinie z google - wszystkie negatywne, a nie te fałszywe tutaj powyżej
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 1

  Najlepiej oceniane :
Hotel & Restauracja Rezydencja 5.0
Biuro Podróży PL TRAVEL 5.0
INTERLines POLAND 5.0
Biuro Usług Turystycznych Korsarz 5.0
Willa Sukces,Domki do wynajęcia 5.0
villa habana 5.0
Kardamon 5.0
Angloville - Angielska Wioska 5.0
TRAVELGROUP sp. z o.o. 5.0
Pensjonat Pod Pilskiem 5.0

Aktualnie serwis posiada 12642 zarejestrowanych obiektów, z czego 2190 posiada uzupełniony opis.
24trips.com Ltd. United Kingdom, 5 London Road, London SW17 9JR, Registred no.: 07670843
Biuro w Polsce: +48 33 813-90-00, +48 509 878 000
www.24trips.com e-mail: poland@24trips.com