wybierz język:
pl en de ru gr sk nl fr uk hu hr es ua it ro zh ar bg da cs lv ja
 
 
 Strona główna   Obiekty   Opinie   Przewodniki   Foto galerie   Kalendarz   Dyskusje   Wiadomości   
                 
Opinie
Opinia nt. TRAVELBOOK
plMariola ze Złotoryji, dnia 2020-08-20 19:56:19, napisał(a) :

Dziękujemy za sprawną organizację przejazdu nad morze naszych rodziców, ośrodek wspaniale położony przy samej plaży, a właściciele ośrodka bardzo mili i uczynni. Dziękujemy także za przedłużenie pobytu o 2 dni.
Ogólnie: 5 Usługi: 5 Okolica: 5

Opinia nt. TRAVELBOOK
plZenon z Legnicy, dnia 2020-08-17 22:37:56, napisał(a) :

Wszystko ok, sprawnie, bez zgrzytu, płatność za przejazd nad morze u kierowcy, zero ryzyka. W Dziwnowie z a 6 godzin. Firma bezpłatnie oferuje transport, jeśli przejazd zajmuje więcej niż 16 godzin. Kierowca robił pauzy, szybko jechał, Jesteśmy dowiezieni pod sam ośrodek. Wykupiliśmy także zakwaterowanie z wyżywieniem, ośrodek położony bezpośrednio przy plaży z furtką. Wspaniała pogoda i atmosfera.
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --

Opinia nt. Delfin Travel
plSebastian Kryszałowicz, dnia 2020-07-05 09:44:52, napisał(a) :

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą! Wynajmowali z mojego Biura autokar na wyjazdy zagraniczne- faktury na przeszło 40 000 do dzisiaj nie zostały opłacone, sprawa u windykatora. Oszuści, naciągacze i krętacze! Potrafią pięknie mydlić oczy a potem naciągąć ludzi! Odzyskujcie pieniądze póki możecie bo nagle się okaże że nikt nie odbiera telefonu i wezwań do sądu !!!
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: 1

Opinia nt. INDEX sc
plHenryk, dnia 2020-07-03 08:09:31, napisał(a) :

Ostrzegam wszystkich przed biurem INDEX - kolonia zaplanowana na 12.07.2020 Władysławowo. Do dnia dzisiejszego tj, 02.07 nie zgłoszona kuratorium , zmiana programu ,zmiana regulaminu , wpłacona zaliczka organizator żąda wpłaty pozostałej kwoty za kolonie , zgodnie z prawem zrezygnowaliśmy z tej oferty ktura de facto nie jest taka na jaką zawarliśmy umowę organizator twierdzi że nie przysługuje nam zwrot całości zaliczki - sprawa idzie do sądu . Ostrzegam wszystkich przed ZŁODZIEJAMI. 1 turnus koloni do Władysławowa nie pojechał ale od ludzi ściągnęli kasę i teraz będą tą kasą obracać przez 180 dni. My wpłaciliśmy 407 zł zaliczki i tyle oddadzą plus koszty sądowe . Mam nadzieje że ta szemrana firma upadnie i nikogo już w przyszłym roku nie oszuka - do zobaczenia w SĄDZIE .....................
Ogólnie: 1 Usługi: 1 Okolica: --

Opinia nt. Willa Jarmar
plMaria i Kazimierz Markiel, dnia 2020-06-28 16:36:30, napisał(a) :

Właśnie wróciliśmy z Willi Jarmar,przemili gospodarze . Mieliśmy apartament z przyjaciółmi na parterze,wszystko ładnie U7lurządzone,czyściutko,ładna przestronna kuchnia w pełni wyposażona,ładne pokoje i super tarasy , wejście prosto na ogród.Polecam wszystkim,cisza i spokój,blisko do centrum.Pozdrawiamy naszych wspaniałych właścicieli
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --

Opinia nt. Remigiusz Rączka
plŁukasz Czabin, dnia 2020-03-15 22:08:45, napisał(a) :

Super jadło
Ogólnie: 5 Usługi: 5 Okolica: 5

Opinia nt. INDEX sc
plAgnieszka , dnia 2020-02-27 15:58:09, napisał(a) :

Odradzam korzystanie z usług tego biura podróży. Biuro zagubiło bagaż podczas podróży i wyraźnie uchyla się od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Zapis w umowie że bagaż jest ubezpieczony jest nieprawdziwy. Kierowcy wyrzucają bagaże z luku na chodnik bez żadnej kontroli, i w razie utraty bagażu przez ich niedbalstwo Index nie bierze na siebie odpowiedzialności. Zbierają dzieci na kolonie z różnych miejscowości do jednego autobusu potem przy wysadzaniu ich w drodze powrotnej wyrzucają bagaże z luku po kolei. W ten sposób dziecko wróciło z wakacji bez bagażu . Wyrzucili gdzieś po drodze na chodnik i nie spakowali z powrotem i odjechali
Ogólnie: -- Usługi: -- Okolica: --

Opinia nt. TRAVELBOOK
plJanusz Szaliński, dnia 2020-02-04 03:37:23, napisał(a) :

W sobotę zrobiłem rezerwację z wyjazdem z niedzieli na poniedziałek. Zostałem zaskoczony szybkim potwierdzeniem, i tym że wyjazd dojdzie do skutku. Wystarczyło zapłacić tylko 20% depozytu za pobyt sanatoryjny w Truskawcu. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z pobytu w Royalu, do dyspozycji mamy fajnego rezydenta, który ciągle częstuje kalganówką. Zaczynam już dzień, bo tak średnio wstaję do roboty. Biuro Travelbook jest rzetelne i wszystko online. Przejazd był ekspresowy i wygodny. Wypoczywam.
Ogólnie: 5 Usługi: 5 Okolica: 5

Opinia nt. Cimarron
plKasia T., dnia 2020-01-26 23:01:06, napisał(a) :

Polecam niecodzienny smak Miła atmosfera. Obsługa uprzejma. Zainteresowana gośćmi.
Ogólnie: 5 Usługi: 5 Okolica: 5

Opinia nt. INDEX sc
plDawid, dnia 2019-12-15 21:23:11, napisał(a) :

Witam. Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Pragi na jarmark bożonarodzeniowy. Niestety, organizacja stała na bardzo niskim poziomie. Planowany wyjazd z Katowic o godzinie 3:00, wyjechaliśmy ok godziny 4:30 przez opóźnienie innego autobusu z Krakowa, z którego parę osób miało się do Nas przesiąść. Wiadomo taka sytuacja może się zdarzyć, ale to co działo się dalej to była kompletna porażka. Po ok 40minutach jazdy dojechaliśmy do Rybnika gdzie już czekało parę osób aby się dosiąść, niestety pani przewodnik wymyśliła sobie krótki postój który przedłużył się do ok 40min ponieważ nagle wszystkim zachciało się iść do toalety i zebranie wszystkich to autokaru trochę zeszło. Podczas postoju autokar był cały czas otwarty, a było to ok godziny 4 więc wszyscy ludzie siedzący w autobusie musieli marznąć. Po wyjeździe z Rybnika wszyscy już myśleli że wszystko pójdzie zgodnie z planem i w miarę szybko uda nam się dostać do Pragi - niestety tuż przed granicą kolejny postój-stacja w Gorzyczkach na zakup winiet ( nie wiem dlaczego nie zakupili ich w Katowicach ). Podczas postoju przewodniczka oznajmiła nam o kolejnych problemach - pani że stacji zamknęła okienko przed kierowcami do godziny 6:15, więc że stacji wyjechaliśmy dopiero o godzinie 6:30. Granice przekroczyliśmy ok godziny 7:00. Czyli po 4,5h od godziny zbiórki ( z Katowic do granicy Czeskiej jest ok 80km). Reszta podróży odbyła się bez problemów. W Pradze byliśmy ok godziny 12. Oprowadzanie przez miasto przez panią przewodnik niezbyt nam się podobało więc szybko odłączyliśmy się od grupy i poszliśmy zwiedzać na własną rękę. Praga warta odwiedzenia , bardzo ładne miasto, mnóstwo miejsc do zwiedzania. Zbiórkę na autokar mieliśmy o godzinie 21 pod hotelem przy rynku , i poraz kolejny informacja od pani przewodnik o "małym opóźnieniu" ponieważ kierowcy muszą mieć minimum 9h przerwy ( kierowców było dwóch ). Kolejna godzinę staliśmy na dworze , gdzie strasznie wiało i przelotnie kropiło deszczem . Wyjechaliśmy o godzinie 22, zdenerwowani i zmarznieci. W Katowicach byliśmy przed godziną 4, strasznie zmęczeni, ponieważ siedzenia w autokarze również były niewygodne i bardzo ciężko było ja nich usnąć. Mnóstwo ludzi było niezadowolonych z organizacji wycieczki. Napewno nigdy więcej nie skorzystamy z usług biura podróży index.
Ogólnie: 2 Usługi: 2 Okolica: 4

  Najlepiej oceniane :
INTERLines POLAND 5.0
Biuro Podróży PL TRAVEL 5.0
Biuro Usług Turystycznych Korsarz 5.0
TRAVELGROUP sp. z o.o. 5.0
Willa Sukces,Domki do wynajęcia 5.0
Kardamon 5.0
villa habana 5.0
Angloville - Angielska Wioska 5.0
Remigiusz Rączka 5.0
Hotel & Restauracja Rezydencja 5.0

Aktualnie serwis posiada 12642 zarejestrowanych obiektów, z czego 2190 posiada uzupełniony opis.
24trips.com Ltd. United Kingdom, 5 London Road, London SW17 9JR, Registred no.: 07670843
Biuro w Polsce: +48 33 813-90-00, +48 509 878 000
www.24trips.com e-mail: poland@24trips.com