wybierz język:
pl en de ru gr sk nl fr uk hu hr es ua it ro zh ar bg da cs lv ja
 
 
 Strona główna   Obiekty   Opinie   Przewodniki   Foto galerie   Kalendarz   Dyskusje   Wiadomości   
                 
Logowanie:  
Login:
Hasło:
przypomnij hasło
Przypomnij hasło:  
Login:
Email:
Na adres email podany przy rejestracji zostanie wysłany email z nowym (losowo wygenerowanym) hasłem, które będziesz mógł/mogła zmienić po zalogowaniu do systemu.
Szukaj:  
Dowiedz się więcej :
 Szukaj
 
Dla obiektów :  
Zaprezentuj swój obiekt w serwisie :
 Dodaj obiekt
 Kontakt

Pomoc :  
Potrzebujesz pomocy, nie rozumiesz czegoś ? Sprawdź.
 Regulamin
 Dodaj obiekt

Wiadomości

Bezpieczne Ferie 2019
Zintegrowany System Kwalifikacji
Konferencja w Świdnicy
Wydarzenia w Śląskiej Izbie Turystyki
Zabytkowe centrum Chorzowa zdewastowane

Więcej wiadomości >>

Kalendarz

Więcej wydarzeń >>

MEGA TRAVEL sp. z o.o. - biuro podróży


Opinie na temat obiektu "MEGA TRAVEL sp. z o.o."
M T, dnia 2018-06-04 10:21:35, Napisał (a) :
Podane przez nas pana informacje są niekompletne, nierzetelne i nieprawdziwe. Gdyby to wszystko było prawdą podpisałby się pan imieniem i nazwiskiem. Organizowane przez nas wyjazdy są realizowane zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych od kilkunastu lat. Współpracuje z nami wiele firm i osób indywidualnych. Gdyby to co pan pisze było prawdą to nikt by z nami nie jeździł. Np. właśnie wrócili klienci, którym organizowaliśmy wyjazd na finał Ligi Mistrzów do Kijowa. Wybrał pan wyjazd na mecz autokarem, na który nie było chętnych, więc to był powód anulacji tej wycieczki. Był pan o tym poinformowany w momencie podpisywania umowy i nikt pana na nic nie naciągał. Proponowaliśmy panu przejazd z inną firmą, ale nie chciał pan z tego skorzystać. Inni klienci na ten mecz wybrali opcje dojazdu własnego. Wyjazdy na inne mecze, autokarem czy tez samolotem odbywają się cały czas. Bilety na mecz nie wchodziły w skład wycieczki i nie musiał pan ich kupować u nas. Skoro gdzieś indziej było taniej to dziwne, że nie skorzystał pan z usług innej firmy, tylko wybrał droższą usługę. Wie pan, że podaje pan nieprawdziwe informacje nie mając racji a nas straszy rozpowszechnianiem nieprzychylnych nam informacji w internecie, jeśli nie spełnimy pana żądań.
Ogólnie: -- świadczenia: -- Okolica: --
 
Krzysztof Warsov, dnia 2018-05-24 21:14:01, Napisał (a) :
Uwaga na firmę MEGATRAVEL!!! Firma ogłasza i reklamuje wyjazdy na imprezy sportowe, z pełną logistyką oraz zapewnieniem biletów wstępu. Jednym tchem możemy wyczytać i usłyszeć o kompletności wyjazdu, jednak jak się okazuje; niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością… Na etapie podpisywania umów, biuro rozdziela kupno biletów od organizacji wyjazdu. Gdy wyjazd się zbliża, to na kilka tygodni przed wydarzeniem informuje, że nie jest w stanie wypełnić umowy i zorganizować wyjazdu, jednocześnie informując, że bilety zostaną dostarczone pomimo braku transportu, noclegu itp. (Podczas gdy obecnie same ceny rezerwacji chociażby hotelów, poszybowały w górę o ponad 200proc.) Ceny biletów są tendencyjnie dużo wyższe niż nawet na rynku wtórnym, jednak niska cena organizacji wyjazdu skłania klientów do podpisania umów. Nikt jednak nie spodziewa się, że firma wycofa się z organizacji, a jedynie zajmie handlem biletami z marżą wynoszącą kilkaset procent. Jest to umiejętne wprowadzanie ludzi w pułapkę i żerowanie na ludzkiej chęci wyjazdu bez konieczności organizowania go samemu.
Ogólnie: -- świadczenia: -- Okolica: --
 

Dodaj swoją opinię
Nazwisko i imię lub nazwa:
Email:
Tytuł komentarza:
Treść:
Ocena ogólna:
Ocena usług:
Ocena okolicy:
Kod wizualny :

Aktualnie serwis posiada 12641 zarejestrowanych obiektów, z czego 2189 posiada uzupełniony opis.
24trips.com Ltd. United Kingdom, 5 London Road, London SW17 9JR, Registred no.: 07670843
Biuro w Polsce: +48 33 813-90-00, +48 509 878 000
www.24trips.com e-mail: poland@24trips.com